TV8 Canlı İzle

Şu anda TV8 izlemektesiniz

TV8 hakkında bilgi

TV8 canlı yayınını, sitemizden izleyebilirsiniz.
 
TV8 resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. TV8'in resmi sitesinde TV8'in günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede TV8'in kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

TV8 Resmi İnternet Sitesi

TV8 Resmi Sitesi Canlı Yayını

TV8 Yayın Akışı

tv8 izle

TV8 hakkında...
 
tv8TV8 , 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından beri Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı.
 
Acun Medya'ya geçmesiyle beraber tekrardan format değişikliğine giderek tv8 şov kanalı olmuştur. Acun Ilıcalı'nın kanal da haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından, bunun sonucu olarak TV8 Ana Haber, HaberAktif gibi haber programları kaldırılmış, TV8'in haber departmanında çalışanların ise işlerine son verilmiştir. Ayrıca Kanaltürk'ten transfer edilen Telegol programı da yayından kaldırılmıştır.
 
Eylül 2014'ten itibaren Acun Medya'daki tüm programlar TV8'e taşınacaktır. Ayrıca kanal İspanya Kral Kupası, İtalya Kupası karşılaşmalarının yayın hakkını satın almıştır. 
 
TV8 iletişim bilgileri:
 
Adres: Huzur Mahallesi, Ayazağa Cendereyolu Caddesi, No:4, 34396 Sarıyer - İstanbul
 
Telefon: (0212) 304 88 88
 
Mail: izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.
Sayfanın konuları : TV8, TV8 Canlı Yayını, TV8 Canlı İzle