TRT Okul Canlı İzle

Şu anda TRT Okul izlemektesiniz

TRT Okul hakkında bilgi

TRT Okul canlı yayınını, sitemizden izleyebilirsiniz.
 
TRT Okul resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. TRT Okul'un resmi sitesinde TRT Okul'un günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede TRT Okul'un kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

TRT Okul TV Resmi İnternet Sitesi 

TRT Okul TV Resmi Sitesi Canlı Yayını

TRT Okul Yayın Akışı

trt okul izle

TRT Okul hakkında...

trt okulTRT Okul, TRT tarafından kurulan ve 31 Ocak 2011'de yayın hayatına başlayan eğitim kanalıdır. Anadolu Üniversitesi ile yapılan stratejik anlaşma çerçevesinde yapılan programlar akademik destek görmektedir.
 
Anadolu Üniversitesi tarafından hazırlanan programlar yalnızca Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri için değil, örgün eğitim alan öğrencilerin de yararlanabileceği ders programlarını içermektedir. Ayrıca, üniversite tarafından öğrencilere rehberlik edecek farklı danışmanlık programları, eğitim-kültür programlarının çekimleri de yapılmaktadır.
 
TRT tarafından hazırlanan programlardaysa, anne ve çocuk sağlığı, koruyucu sağlık, vatandaşların çeşitli kamu kurumlarındaki işleri, mahkemeye başvuru, vatandaşlık hakları, hasta hakları, emlak alımı, vergi dairesi ve sosyal güvenlik kurumu ile ilgili işleri, tüketicilere yönelik bilgiler, spor eğitimi, yarışmalar, kültür-sanat programları gibi farklı konular işlenmektedir. 
 
TRT Okul iletişim bilgileri:
 
Adres: Turan Güneş Bulvarı, TRT Sitesi, TRT Okul Binası, Or-An - Ankara
 
Telefon: (0312) 463 50 43 - 463 50 65                     
 
E-Posta: trtokul@trt.net.tr

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.
Sayfanın konuları : TRT Okul, TRT Okul Canlı Yayını, TRT Okul Canlı İzle