Powertürk TV Canlı İzle

Şu anda Powertürk TV izlemektesiniz

Powertürk TV hakkında bilgi

Powertürk TV canlı yayınını, sitemizden izleyebilirsiniz.
 
Powertürk TV resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Powertürk TV'nin resmi sitesinde Powertürk TV'nin günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede Powertürk TV'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

Powerturk TV Resmi İnternet Sitesi

Powertürk TV Resmi Sitesi Canlı Yayını

Powertürk TV Yayın Akışı

powertürk tv izle

Powertürk TV hakkında...

Powertürk TV, Türkçe pop ve rock tarzı video klip yayınlayan müzik kanalıdır. Güncel hit parçalara odaklıdır, aynı zamanda dünden  bugüne unutulmayan hit'lere yer vermektedir. Müzik piyasasındaki en son yenilikleri özellikle ekrana getirmektedir. Kanal "Power Media Group Turkey" bünyesinde olup, İstanbul'dan yayın yapmaktadır. Kanalın hem yurt içi, hem yurt dışı yayını bulunmaktadır. Sloganı ise "Önce Müzik"tir.
 
Powertürk, Haziran 2003'te kurulmuştur. Sahibi Cem Hakko'dur. Haziran 2003'te Digiturk, 27 Eylül 2005'te Türksat 2A'da yayına başlamıştır. 22 Mayıs 2007 itibarıyla D-Smart, 27 Ekim 2008 itibarıyla Türksat 2A'dan Türksat 3A'a aktarilip, ve 1 Ocak 2009 itibarıyla Teledünya 'dan izlenebilmektedir.
 
Powertürk TV iletişim bilgileri:
 
Adres: Gümüşyolu Caddesi, Kuşbakışı Sokak, No: 43, Altunizade, Üsküdar - İstanbul
 
Telefon: (0216) 554 04 00
 
Mail: sizleyicitemsilcisi@powerturk.com

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.
Sayfanın konuları : Powertürk TV, Powertürk TV Canlı Yayını, Powertürk Canlı İzle