Number One TV Canlı İzle

Şu anda Number One TV izlemektesiniz

Number One TV hakkında bilgi

Number One TV canlı yayınını, sitemizden izleyebilirsiniz.
 
Number One TV resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Number One TV'nin resmi sitesinde Number One TV'nin günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede Number One TV'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

Number One TV Resmi İnternet Sitesi

Number One TV Resmi Sitesi Canlı Yayını

number one tv izle

 

Number One TV hakkında...
 
Number One TV, ulusal kapsamda yayın yapan müzik kanalıdır. 1 Numara Medya Grubu'na ait olan kanal, 1994 yılında yayın hayatına başladı. İlk yayın şu anda halen var olan Yenibosna'daki stüdyodan gerçekleştirildi. İlk zamanlarda küçük bir stüdyo ve kısıtlı bir kadro ile yola çıktı.
 
Number One TV; Pepsi, Coca Cola, Ten, Eczacıbaşı, Doritos, Wella, Alcatel, Turkcell, Türk Telekom, First Sensations City, Mentos Fresh, Nokia Lumia gibi şirketlerle sponsorluk anlaşmaları yaptı.
 
Kanal yerli-yabancı tüm kliplere yalnızca şarkı adı, şarkıcı ve plak şirketlerinin yazılı olduğu klip kuşakları hazırlayarak ekran bütünlüğünü sağlamak açısından klip kuşakları dönemini başlattı. 
 
Number One TV'de yabancı müzik ağırlıklı yayın yapıldığı gibi, aktüalite, magazin, şehir rehberi, talk showlar, Chart programı gibi eğlenceli programlar da yayınlanmaktadır. NR1 TV 1 Mart 2012 tarihinden itibaren MÜYAP ile yaşadığı sorundan dolayı sadece Yabancı müzik klipleri yayınlamaktadır. 
 
Number One TV iletişim bilgileri:
 
E-Posta: info@numberone.com.tr

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.
Sayfanın konuları : Number One TV, Number One TV Canlı Yayını, Number One TV Canlı İzle