Habertürk TV Canlı İzle

Şu anda Habertürk TV izlemektesiniz

Habertürk TV hakkında bilgi

Habertürk TV; haber, belgesel, söyleşi ve tartışma programlarına yer veren bir televizyon kanalıdır.
 
Habertürk TV canlı yayınını, sitemizden izleyebilirsiniz. Habertürk TV resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Habertürk TV'nin resmi sitesinde Habertürk TV'nin günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede Habertürk TV'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

Habertürk TV Resmi İnternet Sitesi 

Habertürk TV Resmi Sitesi Canlı Yayını

Habertürk TV Yayın Akışı

habertürk izle

 

Habertürk TV hakkında...
 
habertürk tv
Habertürk TV, Ciner Medya Grubu'na ait ulusal televizyon kanalıdır. Türkçe haber yayınlayan Habertürk TV, Ufuk Güldemir tarafından 23 Mart 1999'de kuruldu.
 
Kanal Ufuk Güldemir'in hayatını kaybetmesinin ardından 10 Haziran 2007'de Ciner Medya Grubu tarafından satın alındı. 27 Ekim 2008'de kanalla aynı medya grubunda bulunan bir diğer televizyon kanalı Kanal 1'in karasal yayın frekansından yayın yapmaya başladı ve AGB'nin reyting ölçümlerine katıldı.
 
 
Habertürk TV iletişim bilgileri:
 
Adres: Abdülhakhamit Cadddesi, No:25, Taksim, Beyoğlu - İstanbul
 
Telefon: (0212) 313 60 00 (pbx)
 
Mail: internet@haberturk.com

Facebook Yorum

Yorumlar

ahmetözdinç 29 Ekim 2014 / 10:48
Kanal A'da Said Alpsoy'un Atatürk ve cumhuriyet hakkında söyledikleri, hainliğin ne boyuta geldiğini göstermektedir. Atatürk ve cumhuriyetin kazanımları hakkında Türk halkının daha çok bilgilenmesi için yayınlarınızda daha çok yer verilmesini rica ediyorum. Saygılarımla... İyi yayınlar.
Sayfanın konuları : Habertürk TV, Habertürk TV Canlı Yayını, Habertürk TV Canlı İzle