GS TV Canlı İzle

GS TV hakkında bilgi

 
GS TV; Galatasaray Kulübü'yle ilgili spor haberleri, röportajlar ve programlar yayınlayan bir televizyon kanalıdır.
 
GS TV canlı yayınını, sitemizden izleyebilirsiniz. GS TV resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. GS TV'nin resmi sitesinde GS TV'nin günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede GS TV'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.
 
GS TV Resmi Sitesi
 
GS TV Resmi Sitesi Canlı Yayını
 
gs tv izle
 
 
GS TV hakkında...
 
gs tvGS TV, Galatasaray Spor Kulübü'nün resmi yayın organıdır. 15 Kasım 2006'da Doğan Grubu ile yapılan bir sözleşme çerçevesinde kurulmuştur. 28 Mayıs 2009'da Doğan Grubu ile sözleşme fesh edilmiştir. Türksat 3A, D-Smart ve Teledünya'daki yayınlarını sonlandıran kanal şu anda sadece Digiturk platformundan ve Dailymotion üzerinden yayın yapmaktadır.
 
GS TV, 24 Nisan 2007'de test yayını, 1 Mayıs 2007'de ise normal yayın ile uydu üzerinden izlenilmeye başlanmıştır.
 
Galatasaray TV'nin Digiturk bünyesindeki ana stüdyo ve teknik oluşumlarının dışında, biri Florya'da, biri de Ali Sami Yen Stadı'nda olmak üzere iki stüdyosu vardır
 
Florya'daki GS TV stüdyosu, tesislerde bulunan radyo link vasıtası ile 24 saat canlı yayın yapma olanağı yaratan teknik donanıma sahiptir. 
 
27 Ekim 2008 tarihinde RTÜK tarafından lisansı iptal edilen GS TV, Turksat Uydusu ve D-Smart platformundan da çekilmiştir. 28 Mayıs 2009' dan bu yana Digiturk üzerinden yayın yapmaktadır. Ayrıca internette de www.galatasaray.com adresinden yayını vardır.

 

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.
Sayfanın konuları : Sayfanın içeriği: GS TV, GS TV Canlı Yayını, GS TV Canlı İzle