Çapul TV Canlı İzle

Şu anda Çapul TV izlemektesiniz

Çapul TV hakkında bilgi

Çapul TV; haber, belgesel ve film ağırlıklı yayın yapan bir televizyon kanalıdır.
 
Çapul TV canlı yayınını, sitemizden izleyebilirsiniz. Çapul TV resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Çapul TV'nin resmi sitesinde Çapul TV'nin günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede Çapul TV'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

Çapul TV Resmi İnternet Sitesi 

Çapul TV Resmi Sitesi Canlı Yayını

Çapul TV Yayın Akışı

çapul tv izle

Çapul TV hakkında...

çapul tvÇapul TV, Gezi Parkı Direnişi'nin 10. günü olan 6 Haziran 2013'te internet üzerinden televizyon yayına başlayan bir yayın organıdır. Sahibi Alternatif Medya Derneği'dir.
 
Çapul TV'nin kuruluş amacı, kanalın resmi sitesinde, "Toplumsal muhalefete ve hareketlere, daha eşitlikçi ve demokratik bir toplumsal yapılanmaya yönelik mücadeleye destek vermek; Bilgi tekelleri tarafından bilerek görmezden gelinen, insan hayatının her alanına dair bilgiyi üretmeye katkı sağlamak; Bilginin sunumu ve dolaşıma girmesi için uygun bir platform sağlamak; Bilgi üretim sürecinde hiyerarşik yapılanmaya karşı çıkmak ve profesyonel-amatör ayrımı yapmamak; Ticari faaliyetlerle asla bağı olmadan kendi maliyetlerini karşılamak; İletişim sürecinin ve bunun sonucunda üretilen bilginin ticarileştirilmesine karşı mücadele vermek" olarak bildirilmiştir.
 
Çapul TV, internet üzerinden yayınını sürdürmektedir.
 
Çapul TV iletişim bilgileri:
 
Adres: Cumhuriyet Caddesi, Ergenekon Mahallesi, No:175/2, Harbiye, Osmanbey - İstanbul
 
Mail: iletisim@capul.tv
 
Twitter: @capul_tv
 
Facebook:CapulTv

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.
Sayfanın konuları : Çapul TV, Çapul TV Canlı Yayını, Çapul TV Canlı İzle